مجموعه شمین شما را به خرید بهترین محصول عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردات انواع زهر خشک زنبور عسل

آنچه در این مقاله می خوانید...

آنچه که باید درباره زهر خشک زنبور بدانیدشرکت بازرگانی انواع زهر خشک زنبور عسل

زهر خشک زنبور عسل از جمله موادی است که استفاده از آن سابقه طولانی دارد. به عنوان مثال می توان به رومیان و یونانیان باستان اشاره نمود که از این ماده برای بهره مندی از خواص درمانی آن استفاده می کردند. به این منظور برای استفاده از خواص دارویی زهر خشک زنبور عسل، واردات آن به کشور بر اساس تقاضای موجود و با قیمت صادراتی و مصوب انجام می گیرد. 

واردات انواع زهر خشک زنبور عسل

آنچه که باید درباره زهر خشک زنبور بدانید

آنچه که باید درباره زهر خشک زنبور بدانید زنبور عسل یکی از موجودات با ارزش خداوند در زمین است. این حشره فواید بسیاری دارد که تولید عسل از جمله مشهور ترین و به نام ترین آنها می باشد.

در کنار عسل زنبور دارای فرآورده های جانبی چندی می باشد که از عسل نیز خواص بیشتری دارند. به عنوان مثال می توان به زهر آن اشاره کرد که از گذشته تاکنون به جهت مصارف درمانی از آن استفاده می شده است. 

در گذشته روش های قدیمی به کار می رفت که ساده ترین و البته دردناک ترین روش بود. در این شیوه محل مورد نظر در معرض نیش زنبور قرار می گرفت تا در اثر نیش زدن زهر آن وارد بدن شود.

اما امروزه پیشرفت علم به کمک بشر آمده است و به روش های مختلفی زهر زنبور از آن جدا شده و جهت تهیه انواع دارو به کار برده می شود. به عنوان مثال یکی از پر کاربرد ترین روش هایی که امروزه به کار می رود، روش شوک الکتریکی به کمک جریان الکتریسیته است. 

با استفاده از این روش جریان الکتریسیته در زنبور ایجاد حس خطر می کند. در این حالت زنبور با احساس خطر به شیشه ای که در پایین دستگاه شوک قرار داده شده است حمله کرده و به آن نیش می زند. به این ترتیب زهر زنبور روش شیشه منتقل شده که پس از خشک شدن جمع آوری شده و پس از بسته بندی مورد فرآوری قرار می گیرد.

شرکت بازرگانی انواع زهر خشک زنبور عسل

شرکت بازرگانی انواع زهر خشک زنبور عسل همان طور که اشاره شد به منظور بهره گیری از خواص زهر زنبور که یکی از مهمترین آنها بهبود و درمان درد مفاصل و همچنین درمان کم خونی است، این محصول به شیوه های مختلفی تهیه و بسته بندی می شود.

بخشی از این کالا به کشور های دیگر صادر می شود و شرکت بازرگانی در زمینه صادرات زهر زنبور صادراتی فعالیت عمده دارد. به این منظور کشور های متقاضی خرید این ترکیب میزان خرید و تقاضای خود را به کشور صادر کننده گزارش می دهند و پس از دریافت قیمت خرید از طریق پیش فاکتور به معامله و خرید آن می پردازند.

آقای بلال زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شمین شما را به خرید بهترین محصول عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید