مجموعه شمین شما را به خرید بهترین محصول عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز توزیع عسل شهد ارگانیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه عسل شهد ارگانیک و صنعتیموارد تأثیرگذار بر قیمت عسل شهد ارگانیک

عسل، ماده ای طبیعی و غلیظی است که طبیعت به انسان تقدیم می کند. هیچی ماده ای به اندازه عسل شگفتی آور نیست؛ از گذشته تا به الان برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شده  اما شاید جالب باشد بدانید عسل چگونه و چطور ساخته می شود؟ حتما و صد البته اسم زنبور عسل به گوشتان خورده، بله درست فهمیدید همین زنبور عسل است که با سعی و تلاش خود و خانه سازی و جمع آوری شهد گل به تولید عسل می پردازند. عسل شهد آذربایجان غربی یکی از بهترین تولید کننده انواع عسل طبیعی در کشور است. شرکت فروش عسل شهد ارگانیک آماده فروش محصولات خود با قیمتی بسیار مناسب است. 

مراکز توزیع عسل شهد ارگانیک

مقایسه عسل شهد ارگانیک و صنعتی

مقایسه عسل شهد ارگانیک و صنعتی عسل ماده ی شگفت انگیز است که در بسیاری از ادیان اشاره ای ویژه نسبت به آن کرده اند، قرآن کریم هم بار ها نام عسل و زنبور عسل و درباره خواص این شهد طبیعی سخنان ارزشمندی گفته اند. در واقع شهد و شیرینی که از گیاهان ترشح می شود توسط زنبور های عسل جمع آوری شده و پس از ماه ها تلاش بی وقفه این حشره ارزشمند، طی فرایندی طولانی تغییر حالت می دهد و این ماده ارزشمند در اختیار شما برای قرار می گیرد.

خواص درمانی عسل آنچنان زیاد است که برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می کنند. همانطور که گفته شد عسل طبیعی در واقع از شهد و قند گیاهان و گل ها در دامنه ی کوه ها یا دشت ها بدست می آید، در حقیقت همانطور که می دانید گل ها  از لحاظ اندازه، شکل، رنگ و بو باهم تفاوت دارند بالتبع هم شهد و شیرینی متفاوتی هم دارند، در واقع رنگ و طعم انواع عسل به دامنه ای به وسعت عطر و بوی گل ها دارد.

با این اوصاف می توانیم بگوئیم هر چه گل ها و گیاهان طبیعی و دارویی باشند و از دل کوه باشند عسلی هم که از آنها فرآوری می شود طبیعی تر، با کیفیت تر و از نظر خواص دارویی ارزشمند تر است. 

از انواع عسل شهد از نظر تولید به سه نوع تقسیم می شود.  

  • عسل شهد طبیعی اصل یا ارگانیک، این عسل کاملا طبیعی است  یعنی زنبور از طریق یک سازوکار کاملا غریزی عسل را به عنوان غذای زمستان و پاییز خود ذخیره می کنند.
  • دومین نوع عسل، عسل شکری یا عسل صنعتی  که در واقع امروزه کل بازار عسل را اینگونه عسل به خود اختصاص داده است بدین صورت است که زنبوران عسل برای فرآوری عسل از شربت هایی مصنوعی مانند شکر برای تغذیه استفاده می کنند این روش یک روش مرسوم بین زنبور داران است.
  • عسل مصنوعی هم نوعی دیگر از عسل است که تمام فرایند عسل گیری بدون حتی وجود زنبور عسل در کارگاه های غیر مجاز توسط افراد سودجو ساخته می شود.

موارد تأثیرگذار بر قیمت عسل شهد ارگانیک

موارد تأثیرگذار بر قیمت عسل شهد ارگانیک یکی از موارد بسیار تاثیر گذار بر قیمت عسل شهد اصل، تنها نرخ باروری زنبور عسل و همچنین قیمت غذای زنبور عسل است.

آقای بلال زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شمین شما را به خرید بهترین محصول عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید