مجموعه شمین شما را به خرید بهترین محصول عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز ژل رویال سنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

درباره انواع ژل رویال چه می دانید؟معتبرترین مرکز فروش ژل رویال سنتی

زمانی که لارو زنبورها از تخم بیرون می آیند در سه روز اول توسط ژل رویال تغذیه می شوند. این ژل توسط زنبورهای پرستار تولید شده و در اختیار ملکه مادر و لاروها قرار می گیرد. مقدار ارزش غذایی این ژل که طعمی ترش دارد، بسیار بالاست. ژل رویال سنتی در فرآیند تولید عسل توسط زنبورداران جدا و جهت استفاده بسته بندی می شود.

قیمت روز ژل رویال سنتی

درباره انواع ژل رویال چه می دانید؟

درباره انواع ژل رویال چه می دانید؟

ژل های رویال موجود در بازار انواع مختلفی دارد. مانند ژل رویال وارداتی، سنتی و پیوندی.

ژل وارداتی که عمدتا از چین هم وارد می شوند و گاها کیفیت و منبع اصلی آنها نامشخص است.

ژل رویال ارگانیک که به صورت طبیعی و سنتی تولید می گردند، توسط زنبورداران از کندو جداسازی می شوند. در این مرحله ملکه مادر از کندو خارج شده اما زنبورها همچنان تولید ژل رویال را ادامه می دهند.

ژل رویال پیوندی نیز توسط زنبورداران جداسازی می شود اما در این روش لاروهایی که کمتر از سه روز دارند را در محفظه ها و شاخونک های غیرطبیعی قرار می دهند تا زنبورهای پرستار همچنان برای تغذیه آنها تولید ژل را ادامه دهند.

نمونه های سنتی دارای خواص بسیار بالاتری نسبت به مدل های دیگر است اما صرفه اقتصادی و زمانی ندارد. ولی از سویی دیگر از نظر قیمت، برای مصرف کننده قیمت بالاتری نسبت به دیگر روش ها دارد. اینجا دیگر به شما بستگی دارد. یک محصول ارگانیک و طبیعی با قیمت بالا، یا یک محصول غیرطبیعی با قیمت پایین تر؟

این نکته را هم در نظر بگیرید که گاهی ژل رویال هایی که در بازار به عنوان محصول خارجی و وارداتی وجود دارد، صرفا مورد تایید نیستند و گاها با مواد غیرطبیعی ساخته می شوند. از جمله ژل های که به نام واردات از چین و یا تایلند در بازارچه ها وجود دارد. ولی قطعا ژل رویال ایرانی در مقابل نمونه های با کیفیت خارجی، از طعم و خواص بهتری برخوردار است و یکی از دلایل این موضوع آب هوا و محیط و طبیعت کشورمان می باشد.

معتبرترین مرکز فروش ژل رویال سنتی

معتبرترین مرکز فروش ژل رویال سنتی

فروشگاه های مختلفی چه در سطح مجازی و چه بازار فروش حضوری، اقدام به فروش ژل رویال می کنند. 

البته توجه کنید که متاسفانه انواع ژل های وارداتی و حتی تقلبی در بازار موجود است و زمان خرید به اعتبار فروشگاه توجه کنید.

همچنین تولیدکننده هایی هستند که دارای کندوهای عسل بوده و در واقع زنبورداران تولید کننده هستند. این کارآفرینان به صورت متمرکز توسط فروشگاه های مجازی و فیزیکی مورد تایید خود اقدام به فروش ژل رویال طبیعی و سنتی می کنند.

آقای بلال زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شمین شما را به خرید بهترین محصول عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید