مجموعه شمین شما را به خرید بهترین محصول عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع زهر زنبور صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

با فواید زهر زنبور آشنا شویدعرضه بی واسطه زهر زنبور صادراتی

سایت فروش آنلاین ما به عنوان یکی از مراکز زهر زنبور صادراتی در کشور است که متخصصان در این حوزه می توانند محصولات مورد نظر خود را با قیمت مقرون به صرفه و البته با کیفیت بالا از سایت آنلاین ما تهیه و خریداری کنند و از همه نظر خیال راحت داشته باشند.

فروش انواع زهر زنبور صادراتی

با فواید زهر زنبور آشنا شوید

با فواید زهر زنبور آشنا شوید

خواص زهر زنبور: به طور کلی ترکیب زهر زنبور به خوبی مورد بررسی قرار گرفته است؛ این ماده ترکیبی پیچیده از پروتئین ‌ها، پپتیدها و موادی با وزن مولکولی پایین می باشد. ترکیبات اصلی این ماده، پروتئین‌ها و پپتیدها می باشند. بر طبق اجزای فرار وجود داشته در زهر زنبور، نوع خشک و تازه آن اختلافاتی با همدیگر دارند، در موارد دیگر ویژگی بیولوژیکی کلی آن ‌ها شبیه یکدیگر است.

اصلی ترین موارد وجود داشته در زهر زنبور که سبب مصرف درمانی از زهر زنبور عسل می گردد، پروتئین‌ها و پپتیدها می باشند. به طور کلی آنزیم‌ها نوعی از پروتئین ‌هایی می باشند که عکس العمل های ویژه ای را تجزیه می‌ کنند.

مواد تشکیل دهنده حاوی وزن مولکولی پایین، گوناگون می باشند: آمینو اسیدها، کاتکولامین‌ها، قندها و مواد معدنی. در بعضی دارو ها، وجود قند ها هم قابل شناسایی هستند، ولی زهر توسط گرد آورنده ‌ای جمع شده است که از آلودگی آن توسط گرده و شهد گل پیشگیری می‌کند، بر همین اساس هیچ قندی در آن وجود ندارد.

در ایران اگر چه از سال ۹۰ مصرف زهر زنبور عسل بسیار رونق گرفته است، ولی در این زمان فقط ۵ درصد زنبور داران توانسته اند به زهرگیری بپردازند و مقدار تولید سالانه زهر آن ها حدودا کمتر از نیم کیلو است.

استان آذربایجان غربی اصلی ترین شهر تولید عسل است که با تولید سالانه ۲۲ هزار تن عسل رتبه اول کشور را دارد، ولی در قسمت گرفتن زهر موفقیت قابل توجهی نداشته است.زهر زنبور عسل، یک نوع مایع اسیدی بی رنگ است. وقتی که زنبور‌ها دچار خطر می شوند، با نیش زدن، زهر خود را به بدن افرادی که آن ها تهدید کرده اند وارد می کنند.

زهر زنبور عسل حاوی ترکیبات مختلف التهاب زا و همچنین ضد التهابی است. زهر زنبور عسل سرشار از بعضی آنزیم ها، مواد قندی، معدنی و آسید‌های آمینه می باشد.

طبق تحقیقات درد ناشی از نیش زنبور عسل هم به سبب وجود همین ترکیب می باشد.زهر زنبور عسل به روش های گوناگون استفاده می گردد و به شکل های گوناگون وجود دارد. به طور مثال، به ترکیاباتی مثل عصاره ها، مکمل ها، مرطوب کننده‌ ها و سرم ‌ها افزوده می گردد.

در صورتی که نیش زنبور ویژگی های بالایی به همراه داشته باشد، ولی در هر صورت تحقیقات و بررسی های علمی کمی در مورد این خصوصیات انجام گردیده است. در واقع اکثر آزمایش‌ هایی که در این حوزه انجام شده بر روی حیوانات و یا در محیط ‌های آزمایشگاهی صورت پذیرفته است.

از طرفی بعضی درمان‌ های در ارتباط با زهر زنبور عسل، می‌توانند مشکلات مختلفی به همراه داشته باشند که از جمله آن‌ ها می‌توان به درد، تورم و قرمز شدن پوست نام برد.

همچنین، درمان با زهر زنبور عسل گاهی عوارض خطرناکی به دنبال دارد و حتی در افرادی که به نیش زنبور حساسیت زیاد دارند، سبب آنافیلاکسی گردد. آنافیلاکسی یک عکس العمل حساسیت زا بسیار شدید است که حتی ممکن است به مرگ فرد بیانجامد.

عرضه بی واسطه زهر زنبور صادراتی

عرضه بی واسطه زهر زنبور صادراتی

با توجه به کاربرد زهر زنبور می توانید این محصول را به صورت بی واسطه از سایت فروش آنلاین ما خریداری کنید.

آقای بلال زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شمین شما را به خرید بهترین محصول عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید