مجموعه شمین شما را به خرید بهترین محصول عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم گرده گل عسل

آنچه در این مقاله می خوانید...

شیوه مصرف انواع گرده گلتولیدکنندگان انواع گرده گل عسل

 گرده گل عسل، محصول طبیعی و در عین حال غنی از ترکیبات ارزشمند می باشد. در واقع این گرده ها همان دانه های بسیار ریزی هستند که روی پرچم گل ها قرار دارند و زنبور های عسل از آنها تغذیه می کنند. در سال‌ های اخیر، ویژگی های بی نظیری از این گرده ها شناسایی شده است. از این رو به عنوان یک ماده غذایی ارزشمند که از خواص دارویی هم برخوردار بوده، مورد استفاده قرار می گیرد. همین امر عرضه مستقیم کرده گل عسل را فراهم نموده است.

عرضه مستقیم گرده گل عسل

شیوه مصرف انواع گرده گل

شیوه مصرف انواع گرده گل برای بهره‌مندی از خواص گرده گل اصل لازم است که به شیوه مصرف آن توجه شود. با توجه به اینکه این محصول به صورت پودر می باشد، مصرف آن آسان بوده اما بسته به نوع گرده گل میزان مصرف آن برای افراد مختلف، متفاوت خواهد بود. زیرا هر یک از این گرده ها هم می توانند حاوی ترکیبات و عناصر مختلفی باشند که مقدار مورد نیاز آنها به شرایط بدنی هر فردی مربوط می‌ شود.

از این رو در صورتی که به عنوان یک گیاه دارویی مورد استفاده قرار می گیرند، باید طبق نظر پزشک مصرف گردند. در مجنون برای مصرف انواع گرده گل می‌توان آنها را در آب حل نمود. البته می توان به صورت جویدنی هم آن را مصرف نمود.

با توجه به تفاوت در مزاج و سلیقه افراد مختلف، ممکن است امکان مصرف گرده به صورت خام برای برخی از افراد وجود نداشته باشد. به همین دلیل می توان آن را با عسل ترکیب کرد. مقدار متوسط مصرف گرده گل به صورت روزانه، بین بیست تا سی گرم می باشد.

معمولا توصیه می شود، برای نتیجه گیری بهتر از مصرف انواع گرده گل، پس از یک ماه مصرف به مدت ده روز، مصرف آن را قطع نموده و مجددا آن را استفاده کرد. 

تولیدکنندگان انواع گرده گل عسل

تولیدکنندگان انواع گرده گل عسل  تولید کنندگان انواع گرده گل عسل، طیف متنوعی از منابع ارزشمند غذایی و دارویی را به صورت کاملا ارگانیک تولید می کنند و از طریق این سایت فروشگاهی به صورت عمده و مستقیم عرضه می کنند. دسترسی آسان کلیه مشتریان این محصول در سراسر ایران و بهره مندی از قیمت های پایین از مهمترین مزایای خرید به این شیوه می باشد. عدم نفوذ دلالان و واسطه های فروش منجر به افت قیمت ها شده است.

علل دیگری نیز در بازار فروش این محصول و نوسانات قیمتی آن نقش دارند. نوع گرده گل و شیوه بسته بندی آن ها از مهمترین این عوامل هستند. میزان تقاضا برای خرید نیز فاکتور مهمی می باشد.

آقای بلال زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شمین شما را به خرید بهترین محصول عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید