مجموعه شمین شما را به خرید بهترین محصول عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم شانه عسل طبیعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

شانه عسل چیست؟روش های خرید انواع شانه عسل طبیعی

عسل این شیرینی بهشتی و پرخاصیت به صورت های مختلفی تولید می شود و حاصل و عصاره گیاهان متفاوتی است. یکی از انواع پر طرفدار عسل، عسل با شانه است. به طوری که شانه های آماده شده در اختیار زنبور ها قرار می گیرد و آنها به طور طبیعی داخل آن شانه ها را با عسل پر کرده و شانه عسل طبیعی خواهیم داشت. شرکت شمین به عنوان پخش کننده مستقیم شانه عسل طبیعی توانایی تهیه عسل با شاته به صورت ارگانیک را دارد و برای تهیه آن می توانید با ما در تماس باشید‌.

عرضه مستقیم شانه عسل طبیعی

شانه عسل چیست؟

شانه عسل چیست؟ شانه عسل در واقعا همان کندوی عسل است که به وسیله انسان ها ساخته شده است. در این شانه ها عموما خانه های شش ضلعی که محل قرار گیری عسل توسط زنبور ها هست نیز قرار داده می شود و وظیفه زنبور ها فقط تهیه عسل است و کندو سازی انجام نمی دهند.

اگر شانه های عسل در مناطق دامنه کوه قرار داده شود، شانه عسل دامنه کوه ساخته می شود

برخی از شانه های عسل به طور کامل توسط خود زنبور ها ساخته می شوند و به شانه عسل ارگانیک معروف هستند.

البته لازم به ذکر است چه موم توسط انسان ساخته شده و به شانه ها اضافه شود و چه توسط خود زنبور ساخته شود بهتر است مصرف نشود، چون موم در بدن هضم نمی شود و در صورت غیر طبیعی بودن موم هم خوردن آن سر تا سر ضرر محسوب می شود.

شانه های عسلی که روی قسمت های شش ضلعی آنها بسته باشد طبیعی هستند و مسئله ای که بسیار حائز اهمیت است تهیه شانه عسل طبیعی از افراد مطمئن است‌. 

روش های خرید انواع شانه عسل طبیعی

روش های خرید انواع شانه عسل طبیعی عسل ها به طریق های مختلف تولید می شوند، در برخی از آنها تمامی مراحل طبیعی و در برخی دیگر بخشی از مراحل طبیعی است. شانه های عسل طبیعی روی قسمت های شش شلعی اش بسته شده است. 

 برای تست عسل طبیعی راه های متفاوتی وجود دارد. یکی از این راه ها این است که عسل داخل شانه را داخل یک لیوان آب سرد بریزیم، اگر در آب حل نشود و ته نشین شود این عسل طبیعی ست، در غیر این صورت اگر آن عسل مثل شهد یا شربت ها در آب حل شود و رنگ آب را تغییر دهد و اب را شیرین کند مشخص می شود  که عسل طبیعی نبوده و چیزی شبیه شهد و شربت است و ساختگی ست‌.

یک تست دیگر تست انگشت شست است به این صورت که مقداری عسل روی انگشت شست خود بگذارید اگر عسل مانند مایعات دیگر از اطراف انگشت بریزد نشان دهنده این است که طبیعی نیست‌. عسل خالص و طبیعی ماده غلیظ است که این اتفاق برایش نمی افتد‌.

آقای بلال زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شمین شما را به خرید بهترین محصول عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید