مجموعه شمین شما را به خرید بهترین محصول عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کنندگان شانه کندوی عسل

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه شانه عسل و عسل مایعراهنمای خرید شانه کندوی عسل

شانه کندوی عسل را از قدیم تولید می کردند. این شانه ها را مدتی است در بازار نمی توان دید. شانه هایی که از کودکی در خانه های ما دیده می شد و انصافا هم طعمش با تمام عسل هایی که تاکنون خورده ایم زمین تا آسمان تفاوت داشت. عسل هایی که هم از قیمت کمی گران بودند و از هم نظر ارزش غذایی. این عسل ها را می توان در فروشگاه های معتبر  یا عسل فروشی ها پیدا کرد و به مصرف رساند.

توزیع کنندگان شانه کندوی عسل

مقایسه شانه عسل و عسل مایع

مقایسه شانه عسل و عسل مایع در زمان های قدیم، زنبورداران کندوهایی را مانند شش ضلعی به عنوان کندوی عسل می ساختند و زنبورها در آن عسل می ساختند. به این عسل ها شانه عسل  طبیعت می گویند مانند شانه عسل اردبیل. این عسل ها از عسل های مایع بهتر و قوی تر هستند. می توان گفت در حال حاضر کمتر در بازار یافت می شود. این عسل ها طبیعی تر بودند. و به همین شکل با کندوی آنها به دست مردم می رسیده است. 

عسل مایع پس از اینکه به مدت زیادی در جایی گرم قرار می گیرد، شروع به رس بستن می کند.یعنی ذرات کوچک و ریز عسل را به هم جذب می کند و باعث جامد شدن و بستن آن می شود. این باعث می شود که عسل کم کم تیره شده و تقریبا به قهوه ای گرایش پیدا کند. در اصطلاح می گویند که عسل شکرک بسته است. این عسل ها از مرغوبیت زیادی برخوردار نیستند. اما متاسفانه، این عسل بیشتر به دست مصرف کننده می رسد. فکر می کنم به اندازه کافی با مفهوم  شانه اصل و عسل مایع آشنا شده ایم. اکنون شما اگر تصمیم به خرید اصل داشتید، کدام نوع را انتخاب می کردید؟ عسل مایع و یا شانه عسل؟

راهنمای خرید شانه کندوی عسل

راهنمای خرید شانه کندوی عسل می توان با اطمینان گفت هر روشی برای این کار وجود دارد مورد خطا قرار می گیرد، این کار فقط توسط آزمایشگاه های مخصوص انجام می پذیرد. این کار به هیچ عنوان توسط فرد صورت نمی گیرد. گاهی فروشندگان و تولیدکنندگان از این موضوع صحبت می کنند که می توانند این عسل را با روش ها مختلفی مانند تشخیص میزان سرعت پخش شدگی یا حباب های آن و یا حتی مزه آن تشخیص دهند. اما باید کفت این کارها نه تنها قدیمی شده بلکه به اندازه کافی معتبر نیست و کاملا تجربی است. و کاری که تجربی باشد تنها یک آزمون و خطاست. نتیجه قطعا را ندارد. و  امکان بروز خطا را به همراه دارد. این کار پیشنهاد نمی شود چون هم فروشنده و هم مصرف کننده را به اشتباه می اندازد.

آقای بلال زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شمین شما را به خرید بهترین محصول عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید